Drodzy Rodzice!

Jeżeli Wasze dzieci są miłośnikami koni i jazdy konnej, albo chciałyby poznać te wspaniałe zwierzęta i tajniki opieki nad nimi, zapraszamy na:

Ferie konno-sportowe
w Ośrodku Konnym Adventure Park!

Nasza propozycja jest kierowana do wszystkich dzieci i młodzieży w wieku od 8 do 15 lat. Program opracowaliśmy zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych jeźdźców.

Na uczestników czekają jazdy konne pod okiem doświadczonych instruktorów. Każdego dnia turnusu uczestnik będzie miał jedną godzinę zajęć praktycznych (w skład tego wchodzi praca z ziemi jak  i z siodła, spacery z końmi w ręku lub tereny) bez względu na poziom zaawansowania. Dodatkowo zapewniamy pogadanki i zajęcia teoretyczne: podstawy pracy z końmi, pielęgnacji, żywienia, podstaw anatomii, maści, ras, pochodzenia koni, BHP pracy z koniem.

Program zawiera w sobie mnóstwo elementów związanych z końmi, ale także poza jeździeckich atrakcji znajdujących się w ofercie Adventure Park. Plan zajęć jest zawsze dostosowywany do umiejętności  i wieku uczestników. Zimowe zabawy – przy sprzyjającej aurze zimowej: bitwa na śnieżki, zjazdy z górki „na byle czym”, czy da się ulepić ze śniegu konia?

Co czeka uczestników?
 • Konna integracja – poznajemy konie, sprawdzamy umiejętności, jeździmy konno, a po obiedzie już bez koników idziemy na integracje.
 • Praca z ziemi – już się trochę znamy, wiemy który koń to Don Vito lub Kosha więc czas poznać pracę z ziemi: prowadzenie, lonżowanie, cofanie – niby proste, ale czy na pewno? A po południu na tyrolke z lotu ptaka zobaczyć cały ośrodek.
 • Ruszamy z kopyta  – Jeździmy trochę w kółko, trochę wężykiem, trochę po woltach i ósemkach. W zależności od umiejętności trochę kłusem i galopem. Po obiedzie spacer z końmi na plażę.
 • Półsiadem na drągi – No to HOP! Praca na drągach i cavalletkach doskonalenie półsiadu i równowagi, a dla osób zaawansowanych skoki. Na koniec dnia sprawdzimy czy wy umiecie skakać bez koni!
 • Oklep – Wiadomo z siodłem łatwiej, ale cała przyjemność to właśnie bez siodła. Tego dnia też każdy będzie mógł liczyć na zdjęcie z ulubionym koniem. Na koniec ostatniego dnia każdy z uczestników zostanie uhonorowany i otrzyma dyplom ukończenia Tygodnia Jeździeckiego z wyjątkowym zdjęciem.

*instruktorzy zastrzegają sobie zmianę planu na poszczególne dni. Zmiany mogą być spowodowane niepogodą  lub umiejętnościami poszczególnych grup. Jazdy dla osób zaawansowanych mogą być zamienione na wyjazd w teren.

Gdzie?

Wszystkie atrakcje odbywają się w Ośrodku Konnym znajdującym się na terenie Adventure Park w Gdyni.

Kiedy i w jakich godzinach?

I turnus: 04-08 stycznia (brak miejsc)
II turnus: 11-15 stycznia (brak miejsc)
Prosimy o kontakt telefoniczny (tel. 791 000 391) lub na adres e-mail

 • Zajęcia odbywają się od poniedziałku do piątku.
 • Instruktorzy czekają na swoich podopiecznych od godziny 7.00.
 • Zajęcia startują o godz. 8.30, a kończą o godz. 16.00
 • Odbiór dzieci do godziny 17.00.
Posiłki?              

Oprócz marchewek i siana, codziennie będzie drugie śniadanie, dwudaniowy obiad z deserem, słone przekąski na koniec dnia oraz stały dostęp do wody i napojów.

Co zabrać do ubrania?

Na zajęcia jazdy konnej: strój do jazdy konnej (bryczesy, sztylpy, sztyblety, kask jeździecki, rękawiczki jeździeckie, kamizelkę jeździecką) lub spodnie typu leginsy, długie skarpetki zakrywające kostki, rękawiczki, obuwie na płaskiej twardej podeszwie z możliwie jak najmniejszym „bieżnikiem”.

Na resztę dnia: zimowy strój sportowy, zapasowe ubranie i buty.

*ośrodek udostępnia kaski i kamizelki jeździeckie.

Jak zapisać uczestnika?

Za pośrednictwem poniższego formularza.

Ile zapłacić?

Podstawowa cena turnusu wynosi 890 zł za uczestnika.

Zniżki?

Udzielamy następujących zniżek*:

1) – 50zł/os za zapis rodzeństwa
2) – 10% za zapis oraz wpłatę zadatku do końca listopada 2020.
*promocje nie łączą się

Coś jeszcze?
 • wszyscy uczestnicy są objęci polisą ubezpieczeniową
 • wiek dzieci: od 8 do 15 lat
 • złej pogody nie ma! Jest tylko niewłaściwie ubrane dziecko –
  WAŻNE!Drogi Rodzicu! Przygotuj dla dziecka wyprawkę z kurtką przeciwdeszczową, ubraniami i butami na zmianę już na pierwszy dzień!
Więcej pytań?

Prosimy o kontakt pod nr: 791 000 391  lub 600 263 500; drogą elektroniczną na nowy (!) dedykowany adres: wakacje@adventurepark.pl