Zajęcia z końmi

Podczas prowadzenia zajęć stawiamy szczególny nacisk na bezpieczeństwo jeźdźców, a więc lekcje odbywają się w systemie indywidualnym lub w niewielkich grupach, pod stałym nadzorem wykwalifikowanej kadry instruktorskiej oraz z udziałem asystentów. Nie jesteś pewien jakie zajęcia będą odpowiednie dla Ciebie lub Twojego dziecka? Spieszymy z podpowiedzią!

_DSF3728s

Oprowadzanka

Zajęcia skierowane są do dzieci już od 4-go roku życia. Trzydziestominutowy spacer pozwala na oswojenie się z towarzystwem konia, naukę poprawnej postawy oraz przećwiczenie równowagi w siodle. Oprowadzanka będzie najlepszym wyborem w przypadku, gdy Twoje dziecko chciałoby spróbować jazdy konnej, ale nie wiecie od czego zacząć.

Lekcja 30 minut

Zajęcia skierowane są do poczatkujących adeptów sztuki jeździectwa, odbywają się na placu przy użyciu lonży. Podczas lekcji uczestnik nabędzie umiejętność odpowiedniego dosiadu, utrzymywania równowagi oraz  prowadzenia konia. To doskonały wstęp do rozpoczęcia samodzielnej jazdy stępem czy kłusem. Jeżeli jesteś osobą jeżdżącą, ale chcesz poprawić dosiad i równowagę proponujemy zajęcia na tzw. lonży dosiadowej.

lekcje
Bazylek

Lekcja godzinna

Zajęcia skierowane zarówno do początkujących jak i zaawansowanych jeźdźców. Jeżeli opanowałeś już dosiad i dobrze radzisz sobie w siodle, ale chciałbyś nauczyć się również czyszczenia i siodłania –  zapraszamy! W ciągu godziny dowiesz się jak samodzielnie przygotować konia do jazdy oraz odbędziesz lekcję na placu. Osoby zaawansowane, potrafiące odpowiednio oporządzić swojego podopiecznego mogą przyjść pół godziny przed wyznaczoną godziną zajęć i przygotować konia do lekcji, a podczas 60 minut zajęć będą doskonalić swoją sztukę jeździecką.

Teren zaawansowany

Teren zaawansowany Zajęcia skierowane do zaawansowanych jeźdźców. W zależności od wyboru półtorej lub dwugodzinny wyjazd na leśne ścieżki. Instruktorka prowadząca, jadąc na czele, poprowadzi Cię przez zakamarki malowniczych tras Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego gdzie będziesz mógł przećwiczyć różne  rodzaje chodu konia. Przed wyjazdem w teren konieczne jest umówienie się na wcześniejszą lekcję sprawdzającą stopień zaawansowania jeźdźca.

 

11
feriekonne2021

Teren spacerowy

Zajęcia skierowane do osób początkujących lub nie związanych z jeździectwem. Jest to około 1,5 godzinny spacer w siodle. Koń prowadzony jest przez instruktorkę na sznurku, a Tobie pozostaje delektować się bliskością natury i podziwiać krajobraz z końskiego grzbietu.

Sesje zdjęciowe

Zapraszamy do skorzystania z możliwości wypożyczenia koni do sesji zdjęciowych. Te majestatyczne zwierzęta idealnie wpasują się w klimat zdjęć okazjonalnych czy tematycznych. Nasze konie były częścią niejednej sesji z okazji ważnych chwil w życiu klientów. Ich towarzystwo w trakcie robienia zdjęć to dodatkowe przeżycie oraz wspaniałe wspomnienia.

37295163_2076334755917244_4879826341454675968_n

Uwaga! Na wszystkie zajęcia z końmi wymagana jest wcześniejsza rezerwacja telefoniczna lub mailowa.