Szkolenie – Para doskonała: 27-29 listopada

Opublikowane w 17 października, 2015

paradoskonala_ap

Szkolenie – Para doskonała czyli umysł i ciało Konia i Jeźdźca

Szkolenie Para Doskonała – nic dodać nic ująć – jak w tytule, doskonale zgrana para prowadzących – Natalia Jasicka i jej ogromne kompendium wiedzy o psycho-fizycznej sprawności jeźdźców, oraz Justyna Rucińska i jej ogrom wiedzy o koniach, ich psychice, fizyczności oraz sposobach postępowania. Kilkunastu uczestników szkolenia wytrwale chłonęło wiedzę począwszy od piątkowego popołudnia, aż do niedzielnego wieczoru.

Wykłady przeplatały się z zajęciami z końmi, warsztatami pracy z ciałem i umysłem jeźdźców. Ogrom informacji wystarczyłby z powodzeniem na pięciodniowe szkolenie, ale dzielni uczestnicy wytrwali, mimo zmęczonych umysłów i ciał, które po kilku sesjach treningowych odmawiały posłuszeństwa. Zakwasy murowane, a tematy pozostawione do przemyśleń wypełnią z pewnością długie jesienno zimowe wieczory 😉

W zasadzie pod koniec mieliśmy zapytać uczestników o wrażenia, ale przy podsumowaniu rozgorzała dyskusja nad terminem następnego – wiosennego szkolenia z naszą Parą Doskonałą, więc pytanie okazało się zbyteczne.:

A zatem do następnego !:)

» Zobacz całą galerię foto ze szkolenia